Przedstawiamy Państwu ofertę profesjonalnych środków czyszczących do różnych zastosowań. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na polskim rynku belgijskiej firmy Pollet, działającej nieprzerwanie od 250 lat. Produkty są efektywne, wysoko skoncentrowane i przyjazne dla środowiska.   

 

          środki czyszczące / chemia profesjonalna 'Pollet'                             

Środki pogrupowane są wg zastosowań.

 

Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie systemów czyszczenia naszymi środkami.

Proponujemy m.in.

*opracowany specjalnie dla utrzymania podłóg w obiektach wielkopowierzchniowych system ‘Linpol – Delta’

oraz

*wyjątkową linię produktów ‘Polbio-Enzy’, opartą o enzymy i nieszkodliwe dla zdrowia bakterie.

Linpol - Delta to system utrzymania podłóg w obiektach wielkopowierzchniowych, który pozwala na uzyskanie czystej i błyszczącej podłogi w prosty i ekonomiczny sposób.
Jego działanie opiera się na 30-dniowym cyklu mycia mechanicznego (przy pomocy maszyny ścierno-suszącej) i użyciu dwóch preparatów: Linpol i Delta.

Linpol - produkt organiczny, oparty o naturalne mydło roślinne; wiąże cząsteczki brudu zalegające głęboko w porach podłogi, równocześnie zajmując ich miejsce i tworząc w ten sposób barierę ochronną, przedłużającą żywotność podłogi i poprawiającą jej walory estetyczne (efekt lśnienia).

Delta - silny środek czyszczący, służący do usuwania nadmiaru Linpol z powierzchni podłogi 


Stosowanie systemu Linpol - Delta pozwala znacząco obniżyć koszty utrzymania w czystości podłóg poprzez wyeliminowania kosztów doczyszczania i nakładania powłok ochronnych. Podłogi po pierwszym miesiącu stosowania systemu można polerować przy pomocy maszyn wysokoobrotowych, uzyskując jeszcze lepszy efekt lśnienia. 

Firmy zainteresowane wdrożeniem systemu zachęcamy do kontaktu z nami. Możemy zaoferować bezpłatny test systemu. 

Produkty linii Polbio-Enzy opierają się na działaniu enzymów i nieszkodliwych bakterii, przez co są bardziej bezpieczne dla środowiska niż tradycyjne detergenty. Zastosowanie bakterii pozwala na wydłużenie ich działania w czasie i ma na celu eliminację przyczyny nieprzyjemnych zapachów: produktów przemiany organicznej. Produkty te są neutralizowane przez bakterie. Likwidujemy przyczynę, co pozwala na uzyskanie dłuższego efektu świeżości.